ET | EN


(jälgi ka Facebook-i lehte)

Kirikupäeva ajakava

REEDE, 11. juuni 2010

Osalisele
00.00               Palvus Taizé lauludega Maarja kirikus (Pepleri 1)

11.00-01.00    Oaas Antoniuse õuel (Lutsu 5/Lutsu3/Jaani 6), laienedes ka Jaani kirikusse ja Botaanikaaeda.
Oaas on ainulaadne kohtumispaik, mis pakub üllatusi ja kosutust nii ihule, hingele kui ka vaimule: kohvik, infopunkt, väljapanekud, kirjanduse müük, puhketuba, hingehoiutuba, palverada...
Vabaõhulaval algavad igal täistunnil erinevad tegevused: gospelvõimlemine, piiblitunnid, viktoriinid, filmid, kontserdid jne.

11.00-16.00    sõpruskoguduste päev Maarja koguduse majas (Õpetaja 5)
Meie kiriku Saksa sõpruskogudustele pühendatud päev algab avateenistusega, millele järgnevad konverents, rühmaarutelud ja ühine lõunapaus.

12.00-18.00    kooride vabaõhukontserdid Raekoja platsil

12.00               tunnipalvus Püha Luuka kirikus (EMK, Vallikraavi 16A)

12.15               keskpäevamuusika veerandtund Jaani kirikus
            Laulab Nõo kiriku meesansambel

12.30-17.00    lastepäev Hugo Treffneri Gümnaasiumis (Munga 12)
Siin on tegemist kõigile lastele: onu Raivo jutupliiats, nukuteater, meisterdamine, viktoriin, joonistamine jne.
                        Osalemiseks vajalik registreerimine hiljemalt 24. maiks: lia.kaljuste@eelk.ee 

15.00               missa Püha Luuka kirikus (EMK, Vallikraavi 16A)

17.00               laste kontsertjumalateenistus Jaani kirikus
Laulab EELK KML lastekoor Väike küünal

18.00               Muusika- ja sõnapooltund Pauluse kiriku vana altari ees
Kaetud on kohvilaud, tutvuda saab käimasolevate ehitustöödega

18.00               tunnipalvus Püha Luuka kirikus (EMK, Vallikraavi 16A)

18.00-23.00    Kristliku Noortefestivali kontserdid Raekoja platsil:
Trepikoda (Eesti), Aarni (Soome), Flammo (Eesti) jt.

19.00               Kirikupäeva avajumalateenistus Peetri kirikus

19.00               Harjumaa lastekoori „Rõõm laulust“ kontsert Kambja kirikus

20.30               Ekskursioon Raadi kalmistul
Osalemiseks vajalik eelregistreerimine hiljemalt 10. juuniks: kirikupaev2010@eelk.ee
            Kohtade arv on piiratud!

21.00               Gospelkantaat Teelised Peetri kirikus
Esitavad Misjonikoor ja solistid.
                        Kaastegev tantsutrupp Impulse.
                        Dirigent Maarja Vardja

22.00                          EELK KML organistide ja koorijuhtide segakoori kontsert „Rännates läbi Euroopa kirikute“ Katoliku kirikus
Dirigent Riho Ridbeck

22.00               Klassikakontsert „Exsultate, jubilate“ Jaani kirikus
Pirjo Püvi haigestumise tõttu musitseerib kontserdil andekas noor sopran Soomest, Meri Siirala
Collegium Consonante orkester
Dirigent Lehari Kaustel
Pilet 75.-, lisainfo: www.crescendo.ee

23.00               Koraaliõhtu „Laulge kaasa!“ eesti rahvakoraalidega Peetri kirikus

24.00               Palvus Taizé lauludega Maarja kirikus (Pepleri 1)

Laulupeolisele
9.00-13.00      kooride ja orkestrite registreerimine Laululaval
10.00-11.30    lastekooride proov Laululaval
11.30-12.15    naiskooride proov Laululaval
12.15-13.30    segakooride proov Laululaval
11.30-15.00    lauljate lõuna Lauluväljakul (toidutalongide alusel)
13.30-16.00    ühendkooride proov Laululaval
16.00-17.00    puhkpilliorkestrite proov Laululaval
17.00-18.00    valikkooride proov Laululaval
16.00-18.30    lauljate õhtusöök Lauluväljakul (toidutalongide alusel)
19.00               Kirikupäeva avajumalateenistus Peetri kirikus

 

LAUPÄEV, 12. juuni

Osalisele
9.00-16.00 ja 21.00-01.00      Oaas Antoniuse Õuel (Lutsu 5/Lutsu3/Jaani 6), laienedes ka Jaani kirikusse ja Botaanikaaeda.

9.00                 tunnipalvus Jaani kirikus

10.00-14.30    kirikukonverents „Koguduse palet leidmas“ Jaani kirikus

12.00               tunnipalvus Jaani kirikus (konverentsi vaheajal)

11.00-15.30    lastepäev Hugo Treffneri Gümnaasiumis (Munga 12), päeva lõpetamine Jaani kirikus
Siin on tegemist kõigile lastele: AHHAA keskus, nukuteater, meisterdamine, viktoriin, joonistamine jne.
                        Osalemiseks vajalik eelregistreerumine hiljemalt 24. maiks: lia.kaljuste@eelk.ee 

12.00-16.00    Kristliku Noortefestivali kontserdid Raekoja Platsil:
                        Living Stone (Eesti), lastekoor Juhhei, Tartu Gospelkoor jt

14.00               Tartu organistide orelikontsert Peetri kirikus
Esinevad Anneli Klaus (Tartu Peetri kogudus), Anna Humal (Tartu Pauluse kogudus), Urmas Taniloo (teater Vanemuine) ning Elke Unt (Tartu Maarja kogudus).

15.00               missa Jaani kirikus

15.30               rongkäik Toomemäelt Lauluväljakule

17.00               vaimulik laulupidu Tartu Lauluväljakul  

21.00-23.00    Kristliku Noortefestivali kontserdid Raekoja platsil: BOB (Eesti), Crux (Eesti)

22.00               Klassikakontsert: Endel Kingu kantaat Viimne kohus Jaani kirikus
Esitavad Tallinna Jaani kiriku projektkoor ja keelpillikvartett.
Solistid Veera Taleš ja Toivo Kivi.
                        Dirigent Reet Lend
                        Orelil Tiia Tenno

24.00               Palvus Taizé lauludega Maarja kirikus (Pepleri 1)

 

Laulupeolisele

10.00-14.00    laulupeo peaproov Lauluväljakul
13.00-15.00    lauljate lõuna Lauluväljakul (toidutalongide alusel)
15.30               rongkäik Toomemäelt Lauluväljakule
17.00-20.30    laulupeokontsert
20.30-21.30    lauljate õhtusöök Lauluväljakul (toidupakid, toidutalongide alusel)

 

PÜHAPÄEV, 13. juuni
12.00               noortefestivali jumalateenistus Maarja kirikus
13.00               venekeelne jumalateenistus Pauluse kirikus
Laulupeokoorid teenivad kaasa Tartu ja Tartumaa kirikute jumalateenistustel