ET | EN

Sihtasutus

Nõukogu

  • Jüri Ehasalu juri.ehasalu[ät]eelk.ee nõukogu esimees
  • Heli Jürgenson heli.jyrgenson[ät]gmail.com juhatuse esimees
  • Kaie Tanner kaie.tanner[ät]kul.ee juhatuse liige, tegevsekretär
  • Elo Süld elo.suld[ät]eelk.ee juhatuse liige
  • Ene Üleoja yle[ät]smail.ee nõukogu liige
  • Piret Aidulo piret.aidulo[ät]eelk.ee nõukogu liige
  • Joel Luhamets joel.luhamets[ät]eelk.ee nõukogu liige
  • Jaan Tammsalu jaan.tammsalu[ät]eelk.ee nõukogu liige

Kirikupäeva meeskond

  • Kunstiline juht Heli Jürgenson heli.jyrgenson[ät]gmail.com
  • Tegevsekretär Kaie Tanner kaie.tanner[ät]kul.ee
  • Kommunikatsioonijuht Kristel Tannik kristel.tannik[ät]raad.tartu.ee
  • Majutus, toitlustus Sigrid Põld sigridpold[ät]gmail.com
  • Raamatupidamine, registreerimislaud Marika Pihl marika.pihl[ät]kulka.ee
  • Koduleht Jaan Süld jaan.suld[ät]gmail.com
  • Laululava, Raelava Kulvo Tamra kulvo.tamra[ät]concert.ee
  • Laulupeorongkäik Toomas Maarand toomas.maarand[ät]eelk.ee
  • Transport Valdur Talts valdur.talts[ät]sisekaitse.ee
  • Vabatahtlikud Elo Süld elo.suld[ät]eelk.ee
  • Kristlik Noortefestival Mari-Ann Oviir mari-ann.oviir[ät]eelk.ee
  • Lastepäev Lia Kaljuste lia.kaljuste[ät]eelk.ee
  • Kristlik meedia Tiiu Pikkur tiiu.pikkur[ät]neti.ee
  • Oaas, Nelja Tuule Ristirännak Kirsti Malmi kirsti.malmi[ät]eelk.ee
  • Kirikukonverents Mika Tuovinen  mika.tuovinen[ät]eelk.ee
  • Helitehnika Jaane Lend jaanelend[ät]gmail.com

Laulupeo repertuaarikomisjon

Lastekoor

  • Maarja Soone
  • Kai-Tõe Ellermaa
  • Kaie Tanner
  • Ene Üleoja
  • Maarian Lend
  • Piret Rips

Segakoor, ühendkoor, valikkoor

  • Ene Üleoja
  • Mikk Üleoja
  • Heli Jürgenson
  • Piret Aidulo
  • Sigrid Põld
  • Marika Kahar

Naiskoor

  • Merike Toro
  • Marika Kahar
  • Aivi Otsnik
  • Reet Lend
  • Heli Jürgenson
  • Kaie Tanner

Meeskoor

  • Alo Ritsing
  • Jüri Rent
  • Imbi Laas
  • Sigrid Põld
  • Veljo Reier
  • Indrek Vijard

Puhkpill

  • Kahro Kivilo
  • Joel Ots
  • Ott Kask
  • Valdo Rüütelmaa
  • Kaido Otsing