ET | EN

Kontakt

EELK Kirikupäeva ja laulupeo sihtasutus
Reg kood 90009269
Kiriku plats 3, 10130 Tallinn, Eesti
Tel 6274451 (Kaie Tanner), 51 44 301 (Kaie Tanner), 5510877 (Heli Jürgenson)
E-post: kirikupaev2010[ät]eelk.ee, heli.jyrgenson[ät]gmail.com , kaie.tanner[ät]kul.ee
Toidu- ja majutusinfo: Sigrid Põld, tel 52 14 339, sigridpold[ät]gmail.com

Pangakonto: 221033614967 Hansapank
http://www.eelk.ee

Kirikupäeva meeskond

  • Kunstiline juht Heli Jürgenson heli.jyrgenson[ät]gmail.com
  • Tegevsekretär Kaie Tanner kaie.tanner[ät]kul.ee
  • Kommunikatsioonijuht Kristel Tannik kristel.tannik[ät]raad.tartu.ee
  • Majutus, toitlustus Sigrid Põld sigridpold[ät]gmail.com
  • Raamatupidamine, registreerimislaud Marika Pihl marika.pihl[ät]kulka.ee
  • Koduleht Jaan Süld jaan.suld[ät]gmail.com
  • Laululava, Raelava Kulvo Tamra kulvo.tamra[ät]concert.ee
  • Laulupeorongkäik Toomas Maarand toomas.maarand[ät]eelk.ee
  • Transport Valdur Talts valdur.talts[ät]sisekaitse.ee
  • Vabatahtlikud Elo Süld elo.suld[ät]eelk.ee
  • Kristlik Noortefestival Mari-Ann Oviir mari-ann.oviir[ät]eelk.ee
  • Lastepäev Lia Kaljuste lia.kaljuste[ät]eelk.ee
  • Kristlik meedia Tiiu Pikkur tiiu.pikkur[ät]neti.ee
  • Oaas, Nelja Tuule Ristirännak Kirsti Malmi kirsti.malmi[ät]eelk.ee
  • Kirikukonverents Mika Tuovinen  mika.tuovinen[ät]eelk.ee
  • Helitehnika Jaane Lend jaanelend[ät]gmail.com